------ Start
------ Nasza wizja
------ Katalog Produktów
------ Oferta
------ Informacje
------ Promocje
------ Kontakt       
------ allegro
podwozia gąsienicowe
---. Podwozia gąsienicowe
---. Gąsienice gumowe
---. Łańcuchy suche i smarne
---. Rolki jezdne i podtrzymujące
---. Ogniwa łańcuchowe
---. Koła napinające
---. Koła napędowe, segmenty, wieńce
---. Śruby i nakrętki UNC i UNF
---. Napinacze
---. Lemiesze, ślizgi do łyżek koparkowych
---. Systemy zębowe: Zęby, adaptery, zabezpieczenia, nakładki
---. Sworznie i trzpienie
---. Uchwyty koparkowe
---. Łyżki koparkowe
---. Akcesoria wyburzeniowe: Młoty, Groty, Nożyce
---. Podwozia pływające
---. Płytki jezdne
---. Filtry paliwowe, olejowe, powietrza
 
------  
-----------------------------------------------------------------------------

 
GROTY

Gąsienice stalowe

Solidne podwozie gąsienicowe to podstawa, jeśli chcemy, by naszą koparką pracowało się wygodnie, sprawnie, ale też bezawaryjnie przez długi czas. Gąsienice w podwoziach gąsienicowych są najbardziej narażone na ścieranie, a co za tym idzie na awarie i usterki, dlatego też powinniśmy wybierać tylko takie, które będą jak najsolidniejsze i najbardziej wytrzymałe.

Wytrzymałość gąsienic stalowych

W chwili obecnej najlepszym rozwiązaniem, jeśli zależy nam na wyjątkowej wytrzymałości są gąsienice stalowe, które są wyposażane w gumowe nakładki. Jak powszechnie wiadomo, stal jest obecnie najbardziej wytrzymałym materiałem, z jakiego możemy skorzystać, dlatego też warto zdecydować się na zakup gąsienic wykonanej właśnie z tego materiału. Im wyższa jakość stali, tym większa jej solidność i wytrzymałość, a dodatkowo, jeśli jest ona hartowana, staje się tym bardziej odporna na ścieranie i odkształcenia, a także złamania, którymi często grożą prace budowlane i ziemne, do których przecież są przeznaczone koparki korzystające z podwozi gąsienicowych.

Stalowe gąsienice - dostępność i dopasowanie

gąsienica stalowa

Gąsienice stalowe są z reguły łatwo dostępne, ponieważ zainteresowanie nimi jest bardzo duże i stale rośnie. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że nie do każdej koparki możemy z taką samą łatwością nabyć wykonane ze stali gąsienice. Na pewno nie będziemy mieli z tym problemu, jeżeli korzystamy z jednego z bardziej popularnych modeli koparek, do którego części, w tym również gąsienice są bardzo łatwo dostępne. Wówczas będzie to najwyżej kwestią oczekiwania na realizację zamówienia, jeśli w danym okresie popyt jest wyjątkowo duży. Gorzej jednak, jeżeli koparka, którą posiadamy, należy do rzadziej spotykanych i używanych urządzeń. Wówczas może się okazać, że przeznaczone do niej stalowe gąsienice są bardzo trudno dostępne lub muszą być wykonane na zamówienie, czego może nie podjąć się każdy producent. Dlatego też każdorazowo musimy być przygotowani na to, że interesujący nas producent może nie tylko nie mieć w danym momencie gąsienic stalowych przeznaczonych do naszej koparki, ale również musimy liczyć się z tym, że może nawet nie chcieć ich dla nas wyprodukować na zamówienie.

Zalety gąsienic stalowych

Gąsienice stalowe są jednak najlepszym obecnie rozwiązaniem, ponieważ dzięki głównemu materiałowi, z którego są wykonane, czyli stali, są niezwykle wytrzymałe i mogą służyć nam bez problemów przez wiele lat. Z kolei dzięki gumowym nakładkom, które się na nie stosuje, można używać koparek na różnych powierzchniach – nie zniszczą one trawników czy chodników wykonanych z kostki brukowej. Równocześnie doskonale sprawdzają się w nawet w najtrudniejszych warunkach terenowych. Dodatkową zaletą gąsienic stalowych jest ich niezwykle prosta instalacja na maszynie, która przebiega bez konieczności wymiany jakichkolwiek innych części podwozia. I oczywiście warto pamiętać o tym, że inwestycja w wykonane ze stali gąsienice zwróci nam się na pewno, ponieważ są one wytrzymałe ponad dwukrotnie bardziej od gąsienic gumowych.
O nas:  Kontakt z nami:

Gwarantujemy Państwu wysoką jakość oferowanych przez nas produktów. Proponujemy części naszej produkcji "NORDIC TRACK PARTS" jak i innych  pewnych, renomowanych producentów o ugruntowanej renomie i jakości za rozsądną cenę.

Specjalizujemy się w podwoziach do maszyn gąsienicowych takich jak koparki, spycharki, dźwigi samojezdne, wiertnice i inne.

Posiadamy również szeroką ofertę lemieszy do produkcji łyżek koparkowych, pługów, etc. Jesteśmy dystrybutorem systemów zębowych do większości maszyn funkcjonujących w tej branży.

Naszym celem jest zapewnienie klientowi dostarczenia prawdiłowej części w najkrótszym czasie, w najniższej cenie.

Jesteśmy rzetelną firmą, o ustabilizowanej pozycji na rynku. Zapewniamy elastyczne podejście do każdego życzenia klienta, jesteśmy wyrozumiali i pełni zaufania.

Znamy bolączki wykonawców związane z postojem uszkodzonej maszyny, dostawy części zapewniamy ekspresowo.

Zapraszamy do współpracy!

          

ul. Kominiarska 42,
51-180 Wrocław, woj.dolnośląskie, Polska

 


Dział obsługi klienta:

kom.: +48 609 799 400 | kom.: +48  609 799 862 |
tel.: +48 71 740 00 28 | fax.: +48 71 750 34 40 
39416586 Ryszard
48603793 Tomasz

email: ryszard@entrack-pol.com.pl

email: tomasz@entrack-pol.com.pl

email: biuro@entrack-pol.com.pl

 

Dział sprzedaży:

39416586 Ryszard
    kom.: +48 609 799 400
48603793 Tomasz    kom.: +48  609 799 862    
46321274 Anna        kom.: +48 609 799 543  
     

 


Dział techniczny:

kom.: +48 667 993 963 
tel.: +48 71 740 00 28 | fax.: +48 71 750 34 40 
46321274 Anna
 

email: biuro@entrack-pol.com.pl

email: krzysztof@entrack-pol.com.pl

 

Dział logistyki i transportu:

kom.: +48 609 799 543 
tel.: +48 71 740 00 28 | fax.: +48 71 750 34 40 
46321274 Anna

email: biuro@entrack-pol.com.pl

 

 

KRS : 0000307741 z dnia 06.06.2008 Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

  Znaki towarowe (JCB, CAT, NEW HOLLAND, KOMATSU, VOLVO, itp) użyte w treści strony są własnością ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych. Firma ENTRACK-POL Sp. z O.O. nie rości sobie żadnych praw do znaków Firm i towarów użytych w treści strony, poza jej własnymi. CZĘŚCI DO KOPAREK ŁADOWAREK SPYCHAREK. JCB, CAT, VOLVO, KOMATSU CASE, DAEWOO, HYUNDAI, DOOSAN, LIEBHERR, NEW HOLLAND, JOHN DEREE, HITACHI, KOBELCO, TEREX, KUBOTA, ATLAS, WARYŃSKI, HYUNDAI, MITSUBISHI, LIUGONG, HANOMAG, STALOWA WOLA i wielu innych .

  Start ------   O nas ------ Oferta ------ Katalog produktów ------ Informacje ------ Promocje ------ Kontakt